Biegi

Trzy udane starty zaliczył Darek Guzowski  .Trzy starty, trzy razy podium.Po raz pierwszy w dniu 06 maja zwyciężył w III Biegu Przełajowym w Kramarzynach na dystansie 5400 m. Następnie tydzień pózniej 13 maja zajął pierwsze miejsce w XXI Biegu Święców w Sławnie na dystansie 10000 m.  W dniu 20 maja wystartował w XVI Biegu Olimpijskim w Kwakowie na dystansie 5800 m, gdzie zajął trzecie miejsce.

Każdy bieg miał swój specyficzny charakter , klimat, oraz oczywiście inny profil trasy relacjonuje Darek,  najwięcej zdrowia zostawiłem w Kwakowie z uwagi na piaszczyste podłoże trasy i mocny wiatr . Następny start Darka w XXXVII Biegu Gochów w Bytowie na dystansie półmaratonu. Życzymy podtrzymania dobrej passy.