W ostatnim turnusie wakacji swoje umiejętności szlifowali w Ustce młodzi adepci królowej sportu w naszym klubie . Obozy odbyły się dzięki dotacjom z lokalnych samorządów, LZS i Kuratorium Oświaty w Gdańsku. Zajęcia prowadzone pod okiem trenerów i instruktorów LA Grzegorza Dorszyńskiego, Sławomira Wierzejskiego, Karola Wałdocha, Eweliny Dolnej, Joanny Kalinowskiej, Anny,Janusza i Jarosława Scigałów miały charakter ogólnorozwojowy i ukierunkowany. Stanowiły element przygotowań do drugiej części sezonu LA. Grupy treningowe były zróżnicowane w zalezności od wieku i poziomu sportowego uczestników obozu. Karol Wałdoch prowadził grupę rzutów, korzystając z rzutni na której trenowały wcześniej Barbara Madejczyk i Agnieszka Pogroszewska z Jantara Ustka. Dziewczęta bardzo chętnie uczyły się podstawowych elementów techniki rzutu młotem i pchnięcia kulą.

W lesie i na plaży pokonywaliśmy kilometry niezbędne jako podbudowa do dalszej pracy treningowej. Obok gimnazjum na obiektach SP znajduje się bieżnia tartanowa o długości 180m. Tam pracowaliśmy nad szybkością i techniką pokonywania płotków, korzystaliśmy też z boiska do koszykówki.
W LO uczyliśmy się skoku wzwyż i ćwiczyliśmy różne partie mięśniowe na siłowni.

W trakcie obozu przeprowadziliśmy rozgrywki, zawody i sprawdziany za które nagrody ufundowało Okręgowe Zrzeszenie LZS w Słupsku. Część zawodników trenowała na obozie kadry wojewódzkiej w Chojnicach pozostali w domu. Pomimo zmęczenia zawodnicy ustanowili wiele rekordów życiowych już w pierwszym starcie na mityngu w Chojnicach 27.08.2011. Na uwagę zasługują rekordy życiowe na 600m Angeliki Cichockiej i 1000m Kamili Oleszkiewicz, oraz wynik na 1000m Damiana Ciecierskiego.
Zdjęcia z obozu oraz z Dysku Pomorskiego niebawem w galerii.

znanylekarz

POLECAMYGwiazdy Talexu

Oliwier Jończyk

Katarzyna Główczewska

Beata Topka

Dariusz Guzowski

Łukasz Wirkus

Zbigniew Kaszewski

Leszek Ginter

Małgorzata Adamczyk

Daniel Kryzel

ARCHIWUM
SPONSORING
GMINA BORZYTUCHOM

POWIAT BYTOWSKI

SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

MINISTERSTWO SPORTU I TURYSTYKI

LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE

TALEX

Terapia indywidualna Gdynia